Brother DCP 1610W mustavalkolasermonitoimilaite + 5 kasettia
Pris
299,00 + leveranskostnader
Inkl. moms 25.5 %
Antal
st
Denna produkt är inte tillgänglig för närvarande.
Tillgång
Meddela mig när produkten kommer in i lager igen
Produktbeskrivning
DCP-1610W All in Box Bundle
DCP-1610W, langaton Wi-Fi -monitoimilaite + viisi kasettia -bundle
Kaikki mitä tarvitset 3 vuoden tulostukseen samassa paketissa
Pienten ulkomittojen ansiosta laite on erittäin helppo sijoittaa mihin tahansa.
DCP-1610W tulostaa jopa 20 sivua minuutissa ja ensimmäinen tuloste valmistuu jopa 10 sekunnissa!
Tärkeimmät ominaisuudet
  • Tulostaa, kopioi ja skannaa
  • Langaton verkkoliitäntä
  • Tulostaa 20 sivua minuutissa
  • USB 2.0
  • LCD-näyttö, 16 merkkiä x 2 riviä
Yleistä
Mustavalkokopiokone, väriskanneri, mustavalkolasertulostin
Tulostusnopeus: Jopa 20 sivua/min
Tulostustarkkuus: Jopa 2400 x 600 dpi (HQ1200-terävöinti)
Ensimmäinen sivu: Alle 10 sekuntia valmiustilasta
Prosessori: 200 MHz
Emulointi: Ei (GDI-tulostin)
Muisti: 32 Mt
Tietokoneliitäntä: USB 2.0
Langaton verkkoliitäntä: IEEE 802.11b/g/n
Mobiilitulostus: iPrint&Scan-appsilla
Näyttö: 2-rivinen LCD-näyttö, 16 merkkiä
Mustavalkokopiokone
A4-kopiointinopeus: Jopa 20 kopiota minuutissa
Kopiointitarkkuus: Jopa 600 x 600 dpi
Kopiolaskuri: Jopa 99 kopiota yhdestä alkuperäisestä
Suurennus/pienennys: 25 % - 400 %, 1 % askelin
N-sivua yhdelle: Tiivistää 2 tai 4 sivua yhdelle A4-arkille
Väriskanneri
Tarkkuus (optinen): Jopa 600 x 1200 dpi
Tarkkuus (interpoloitu): Jopa 19200 x 19200 dpi
Paperinkäsittely
Paperinsyöttö2: 150 arkin paperikasetti
Ulostulotaso2: 50 arkkia, kuvapuoli alaspäin
Paperityypit ja -painot: Tavallinen ja uusiopaperi 65 - 105 g/m²
Koko: A4, letter, legal, folio, A5, vaaka-A5, B5, Executive
Tulostustarvikkeet
Aloituskasetti: 700 sivua1
Vakiovärikasetti: TN-1050, 1000 sivua1
Rumpuyksikkö: DR-1050, 10 000 A4-sivua
Käyttöjärjestelmätuki
Windows® Windows 8®, Windows 7®,
Windows Vista®, Windows® XP,
Windows® Server 2012 & 2012R2,
Windows® Server 2008 & 2008R2,
Windows® Server supports network printing only
Macintosh3 OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x
Linux3 CUPS, LPD/LPRng
Mitat:
Pakkaus 481 (lev) x 436 (syv) x 406 (kork) mm, 9 kg
Laite 385 (lev) x 340 (syv) x 255 (kork) mm, 7,2 kg
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 480 x 406 x 436 mm.